Esra Erol'da 7 Mayıs 2021 | Tek Parça

Am 7 Mai 2021 veröffentlicht
Esra Erol'da bugün...

Berna Hanım, 4 yıl önce Mehmet Bey ile tanıştığını yineleyerek, senelerce çabaladığını ama Mehmet Bey’e çocukların babası olduğunu anlatamadığını, şimdi çok mutlu olduğunu söyledi. Bu iftira ile yaşamaktan çok üzülmüştüm diyen Berna Hanım, nefes alamayacak kadar Mehmet Bey’i sevdiğini, güzel günleri de yaşadıklarını, bir şey demek istemediğini sadece çocuklarının arkasında durmak istediğini dile getirdi.
Berna Hanım, Mehmet Bey’in çocuklarına nafaka ödemesini istedi. Esra Erol, Mehmet Bey’in ablasına seslenip dün söylediği kocadan kocaya geziyordun söylemine tepki gösterdi. Mehmet Bey lobiden gelen soru üzerine, şimdiki çocuğundan DNA istemeyeceğini, şimdiki eşinin kocadan kocaya gezmediğini savundu. Esra Erol, Mehmet Bey’in dini nikâhlı eşi Mihriban Hanım’a stüdyoya gelme çağrısında bulundu.
Ayşe Hanım, Bircan Hanım’a öyle söylemlerde bulunmadığını, ona bir yanlış yapmadığını, kendisini aradığında Uşak’tayım dediğini, gitmeden önce köyde de hastaneye gideceğim dediğini anlattı. Bircan Hanım’a Uşak’a gideceğine anne babanın yanına git dediğini ileri süren Ayşe Hanım, Bircan Hanım’ın başka bir adama kaçtım dediğini aktardı. Ayşe Hanım, Bircan Hanım’ın çok yalan konuştuğunu zaten kendisine her şeyi anlatmadığını savundu.
Ayşe Hanım, Bircan Hanım’ın kaçtığı kişinin adının Altay olduğunu iddia edip Uşak ile bağlantısı olmadığını, Bircan Hanım kendisine geldiğinde Altay ile konuşup konuşmadığını bilmediğini söyledi
"Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!

Esra Erol'da youtube kanalı
Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
bit.ly/38Mlat5

KOMMENTARE