Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

Am 19 Feb 2021 veröffentlicht
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

KOMMENTARE

 • Pjesa ne 2.39 eshte kryeveper 👏👏👏👏

 • Mc kresha ft Lyrical -28 augusto minuta 1:43

 • kkoioio k k po

 • o melisa a bon me tqi dhe un,si gjysma shqipris?

 • Nga ana profesionale nuk e keni organizuar klipin me KUJDES ⚠️ në klip të projektit jan kapur disa çuna që lëvizin objektet në sfond ⚠️ NGA ANA PROFESIONALE KJO GJË NUK FALET. ⚠️ NUK KAM CA TE THEM ME SHUMË PUNA JUAJ E TREGON ME SE MIRI SE SA JENI TË PËRKUSHTUAR!! ⚠️

 • Melisa

 • Shum bukur ke knu

 • Po kta ne mes te videklipet heqin karrgiet e tavalinat hajde kenge hajde

 • Qyqja,kjo me verte qenka pa brek ne b*th 👎

 • Kjo eshte vari karin femer pfff shum kategori e ulet 🤮

 • ♥️♥️♥️

 • Vlla ski talent shko bon twerk per qata je e mir ti sen tjt

 • You lov💜💜💜💜💜💜💜💜💜👒

 • Doda

 • O melis je yll te dua shum jam Gjesika

 • Ju lutem kush me tregon daten dhe muajin e ditelindjes se Melises 🙏🙏🙏

 • rrobat i ka marr nj numer me te madh qe ti kete dhe vitin tjeter😂

 • Melis eshte e vjegjer

 • E ke lli fare

 • shumë mirë

 • L

 • Melisa u kry. Te tjerit : sa m behet qejfi u kry biseda jote me fatjonin..

 • Hw0xh💅✍❤

 • Ishallla sna del ne andra ganga jote se qojemi fill amin sna del😂😂

 • Melisa ndreqe gojen se te shtremt e ke cscs

 • Melisa

 • hollonkat e qkyme trijat hahahahaha kush e ka vrejt like 👍

 • 💘🦋

 • Sdu me ta ndroj emrin vec ne tik tok e kam ndru 🤣🤣🤣

 • Melisa-torsat duhet te jene cmendur fare pas kesaj kenge

 • Super këngë, i love you ❤️❤️❤️🥰🤩

 • 😱😱😱❣️❣️❣️❣️❣️❣️🇦🇱🦋🦋🇦🇱

 • Kutve

 • Te lumt melisa

 • 🤑🤑🤑🤑🤑💋

 • 💋💋💋💋💋👍👍👍😍😍🍇🍓😘😘😘

 • Doli kjo p......a

 • Di te kendosh nje kenge te bukur qe e kam vene ne alarm prandaj zgjohem ne oren 5 fiks prej teje qe ke kenge te bukur

 • Nje nga arsyet pse po mpelqen Luana tani..

 • ❤❤❤❤❤❤💖💖🥰

 • Super je ♥♥♥😍😜✌

 • kengetare e papar ca flet ti🥰🥰

 • Francia ime te dua shume

 • Noizyderti

 • Te dua melisa

 • Melisa: *Fillon te kendoj* Reklamat e Youtubit: Nji grek qe flet pr pandemi sikur eshte ber tap dhe kendon

 • SABUKUR MELISA FATJON

 • Sa bukur melisa. FATJON

 • Te ka dale pidhi o kare

 • 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 • 😑😑😶😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏

 • Shum bukur Melisa

 • Melisa je nje 🌟🌟🌟i vertet te lutem nxirr kenge te reja

 • Paska dal moda me ajrosje nga posht. Po cizmet pse i ka veshur?😂

 • Muzik vk

 • Kush o i pajtimit qe kjo femer duhet me u rreh shpulla cdo dite 😏

 • Like nese as ti se gjete ni koment qe i ka tha shum keng e mir 😂😂

 • Ca jan kto mimika fytyre te tmerrshme

 • 𝘓𝘰𝘷𝘦 𝘺𝘰𝘶🔥🔥🔥

 • Emrin emrin spodu metani podu mendrru venin venin❤️

 • Subscribe ju lutem dename.info/face/0wOtWT0hLZF0VS5B2dFZSQ.html

 • Thot po du me ndrru venin 🙄 ma mir ndrroj teshat moj prostitutk bile tkishe pas qa me qit kisha than pyfffff

 • Ajo vajza nga ana e djatht kishte rrobat e grisura

 • Melisa urime sapo u bere meme

 • I prefer MC Beharin

 • BRAVO Melissa 🇦🇱🇦🇱👏👏

 • Je e bukur

 • Morracake u be kjo hajde tani sdo ngeli njeri pa u ber kengtare

 • kong kari

 • Ujku qimen e ndëron Melisa brekët i ngushton , I ngushton fort I ngushton se zakonin se harron herë pas here fiçin tregon. Ajo kujton se i ka hije veç veshgjati mendjen në vend ia bie. Na degjeneroi i ........!

 • Se kuptoj pse të gjithë thoni komentet komentet ju thoni pa kuptim

 • Shum bukur melisa

 • 💗💗💗💗😘🔥🔥🔥🔥🔥

 • 😍

 • Noizyde

 • Jocicat

 • 🤩🤩💖💖

 • Mirupafshim melisa ti fole ora per taynen tani per fancat e taynes je 0 ke bllok ne instagram e ne tik tok je shpiftir i bleshe rrobat nje permas me te badhe le nam lope. 👽👽👾👿💀👽👎👎👎👎💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩😈😈😈😈😈

  • Ndersa tayna doket si mashkull qe osht bo femer. Transgender😂

 • Edhe un ndryshova venin prej salloni ne banjo se me kapi barku

 • melisa lleshi

 • It's the ✨sa keç per ty✨ for me😘🤣

 • 🎂

 • Jam çupa e Alketit

 • O melisa te lutem me kthe pergjigje te lutem te lutem😭😭😭😭se me zi po pres te me kthesh pergjigje🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤❤

 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤

 • Tani shko per presidente 😅😅😅😅

 • Shum bukur

 • O melis je super pi..

 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • 🥰🥰🥰🥰🥰

 • Nese nxjerr Kang te tjera flak do ja kalosh taines

 • Melisa o Dashuri❤❤❤❤

 • Po du me nderru venin spo du me nejt aty ku te permenin melisa e ka per fatjonin❤❤

 • Ndricon🐣🍓💋

 • plis kush me ben subcribe ja kthej

 • Like : Mevlani Koment :Melisa

 • Like:Mevlani Comment:Melisa

 • Nderro njer breket pastaj venin

 • O Melisa dua nje muzik prej tej ku te permendesh emrin tim klarisa te lutem

 • Uaaaaaaa