GJESTI - U HALITE

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/UHalite

Text - GJESTI
Mix \u0026 Master - Massive Production
Producers - Granit Gashi \u0026 DARDDY
Recording - Albos
Styling - ETNIK SHALA
SCENOGRAPHY - CWMD
MUA - Zhlonbeauty
Video : XL FILMS

Booking Manager: +383 49 444 229

Connect with Gjesti
gjestt

🎵 Listen:
Spotify: open.spotify.com/album/4miN1l...

🎵 Buy It On:
iTunes: music.apple.com/album/1567115...

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu, pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde


VERSE I:
Munesh me m’sha
Munesh me m’kesh
munesh me m’paragjyku
po s’je n’trup tem me kuptu
Sa-sa
Sa pom dhem mu
qysh bre pak
nuk t’ka ardh marreeee
Ma le lotin
n’fa-qe -qe
n’faqe-faqe

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu, pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde


VERSE II:

Edhe harro
qe kurr en njet
as ty as hijen tane
Se kom ma
kaj-kaj

Eh...eh
spo muna mu
majt, majt, majt
Ty qe t’deshta
po duhna me t’sha
shajt-shajt

Se shum
provokative-ve
kurr su ngive-ve
Me mene t’fmive-ve
kurr su rrite...Hmm

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu,pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde

KOMMENTARE

 • Kjo kenga eshte ma e mira ne bot ska me te mir se ku muzikant gjejsi

 • O zot sa te bukur e ke zerin

 • Qeyrudacjbjfkid

 • 😒💓

 • 😍😍😍😍

 • Wow ca kenge me e bukura ne bote

 • Se zemra se lejka❤🥺

 • 👏👏👏👏👏👏🌝

 • His voice omg 🥺😍

 • ❤dkbhd

 • Kjo kenge me Ben per te qare

 • Shukn 2 vjet si 2 net me mamin tat se ishte shum e shpifur

 • Bravo je me i miri 😇😇😇😇

 • Like pa arsye se e meriton☺✌

 • The Albanian vibe is crazy😱😱 🇳🇱❤️🇦🇱🇽🇰

 • Me. Te vertete Ben nje keng ne vit por iben super bravo te qofte

 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤❤❤❤❤❤

 • 🇽🇰🤝🇦🇱👏

 • 3r2

  • dename.info/film/rpqofa-WmXyFe5k/video

 • Kjo këng ësht një ndër këngët mëtë mira gjer tash të 2021👏🏻😭😔

 • 😊

 • Najs je o gjest

 • Tayna: "ehhh👿" Gjesti:"hmmm🤤" Meh:wtf😂☠️

 • shum e bukur kjo kenge

 • 🤧😖

 • Kang shum prekse😔 e bukur shum🇦🇱🇽🇰

 • dename.info/film/vNp8qXyx0qNsmGI/video

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • the songs nice but what he does with his voice is so unnecessary

 • 💜💙💚💛🧡💟💗👸❤️💯

 • 😍

 • Suksese Gjesti 🙏🙏🙏🙏💪💪💪💪💪💪💪

 • dename.info/film/rpqofa-WmXyFe5k/video

 • Kengtari jem i preferum ti je gjith ke me konnn🤍💪💪

 • Po me te vertet dhe eshte nje nga kendaret e mia te preferuar

 • I gsis0 y1❤❤❤❤

 • Kjo muzik te jep jete dhe me kujton një person shum te rensishem qe e dua shum..

 • 🥰

 • 😍😍😍

 • ÇFARE DO ME THËNË U ..... HALITE ...... A KA NDONJE KOQEVARE TE MA SHPIEGOJE SE NE SHQIPTARET KETE GJUHE ARABE NUK E KUPTOJMË..... 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

 • uau ca zeri mrekulli

 • Shum zanin e mir brehhh ashtu edhe vet❤😘😗

 • 🇦🇱❤🇷🇴

 • 🇦🇱❤🇵🇱

 • 💔😔

 • SAD

 • Kënget me te mira I bejne vetem dy veta : 1 BEBE dhe 2 GJESTI . I love you so much. Your songs is very nice.♥♡♥♡♥♡♥

 • Talentin nuk ka nevoj rreklamojsh te trgon veprat e para me ne fund doli te kendoft zemra 👐👐⭐⭐⭐⭐⭐

 • Super kenge

 • Wow, po me befason ky k3ngtar paska shum stil. Kenge e bukur. 🔝

 • 🙂🥺👍👍👍👍👍

 • halite,mir qe u binde #GJESTI #uhalite #ONIMA

 • sa kengetar i mir un e ngjoj per dite zoti te bekofte

 • Kjo kenge eshte e mrekullueshme 👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍

  • Çdo njeri e gjen veten te kjo keng 😥😥😥

 • Wow, po me befason ky k3ngtar paska shum stil. Kenge e bukur. 🔝

 • E ndjen muziken

  • Ky është një nga këngëtaret më të mirë në Shqipëri 🤗🤗💥

 • Te gjith bejni lik

 • Bravo koft qisin kange me zemer si ti qe eknon nuk ka je yllll

 • Te lumt goja😀

 • Cfare do të thotë U HALITE?

 • 🎶❤gjesti

 • Kjo keng te ben per te qare🥺🥺😔😭😭

 • Ai qe e ka ber e keqe kenga ai spi njeka kenget

 • Veq vazhdo shum mir 💪💪

 • super hit

 • bebe boss je te dua nga diamant bislimi

 • 🔥🔥🔥

 • Çdo njeri e gjen veten te kjo keng 😥😥😥

 • Ky është një nga këngëtaret më të mirë në Shqipëri 🤗🤗💥

 • Zeri yt 💜💜💜💜💜👌👌

 • Bravo Gjesti ma Mir be bot

 • Ky eshte nje kengetar super

 • Un

 • 😢😢🥰💔💘

 • Pse nuk del ne top list kjo kenge!!!

 • Keng ma e mira ne bot

 • SUPER

 • Ash nje kang shum e bukur

 • His voice omg 🥺😍

 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • bravo👏🏻👏🏻👏🏻

 • E paska pas femnen e fort KY gjesti perqata hiti fort

 • Shume e bukur kjo kenge

 • 00

 • Keng e bukur per cdo Moshe , Jo dy vjet , por edhe 40 , vjet te shkojne ose sa te jetoj njeriu , nuk del nga memoria , njeriu qe te mbetet peng.

 • Mallkum qoft dashnia💔😭😭😭

 • Dashuria ime je ti te lumte vazhdo perpara

 • Yll fare

 • Kush po i lexon komentet tu e ndëgju kangen

 • Ahh kjo keng te qetson dhe njekohesisht te lendon😒 SUPER KENG👑

 • Chi me lo po' tradurre, perfavore...

 • Suksese! GJESTI ❤❤

 • Sa mire e ka bo🥺❤️

  • Pse gjemon para qdo konge o vlla 🤦🏻‍♂️

 • normal

 • 🍅🍅🍅

 • Kanga ma e mirシ❥

 • ꧁𝑢 ℎ𝑎𝑙𝑖𝑡𝑒 ꧂❤︎

 • ℙ𝕒 𝕞𝕦 𝕡𝕒 𝕞𝕦 𝕡𝕒 𝕞𝕦 𝕞𝕦 𝕕𝕒𝕤𝕙𝕟𝕚 𝕤𝕦𝕟 𝕘𝕛𝕖𝕥𝕖 💉🖤❤︎シ

 • Ka zë të lartë dhe të pa krahasueshme

 • Can someone tell me for what is speaking in the song?