Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

Am 12 Apr 2021 veröffentlicht
✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎵 Music by: Stine Records & Grazia
🎵 Audio Production by: Stine Records
🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
____________________________
🎤 Connect with MEVLI :
Instagram ► mevlanshaba
🎤 Connect with JULI :
Instagram ► aventuratejulit
✔️ Connect with STNE RECORDS :
Instagram ► stine_records
✔️ Connect with Estia FILM :
estia_film
✔️ Connect with GRAZIA:
grazia__official
℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

KOMMENTARE

 • Pika e djalit mevlan i lezetshem i embel dhe i sinqert ja arrite fund krejt met dasht se e meriton krenohu asnjanin se dojm sa tdon publiku se je real dhe i lezetshem ata qe ta keqperdorin kto tmira qe ti ka fal Zoti kan mi ra pishman po ti mos u kthe se ki me gjet mire prej Zotit

 • Juli je shum i dashur Mevlan bravos ♥️

 • Ky Juli me shkrin duke qesh pz😂😂

 • O ku jeni bossat jeni shum te mir

 • Juli😂😂😂😂😂sidomos keyo floket🤣🤣🤣😊😂😂

 • ma e mira melit dhe Julit eshte kenga as gje tjeter

 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎🙂🙂😍😚🙂😍😚🙂😍😉😊😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • Faleminderitshumeshumeyll

 • Fghisnssejgk3yj2tieu9sgighi

 • Djfhiw5o37jxnjshiwy8thjduooou91gifmkpjlfiy79ajjfgmddfkekgoo nfjqvkfghkrgggkooyyoooeerqqhocbk

 • 💖💖💖💖💖❤❤💖❤💖❤💝💝💝🤩

 • P

 • Bravooooo mevlan

 • Mevli ka zë te omël 😍😎

 • 👍

 • Aaaaaaa juli sibon

 • Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan

 • O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑

 • On fire juli

 • Dayfske

 • Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓

 • Lum si ti mevli

 • 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Kto kenge nuk i kendon Mevlani Ai vetem lun gojen se i kendon stine

 • Ytyy56655h0

 • Vazhdoni kështu

 • 😁😁😁👌 Shum te mir

 • 2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣

 • Nevlan Juli jeni me specialet

 • Mevlan ledjana mevlan antonela

 • 😍😍😍

 • 😎

 • dename.info/film/sLKKon2zmIihf6U/video

 • 🔥🔥🔥🔥

 • Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .

 • Super

 • Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._

 • Start janzoa

 • Esht keng shume e bukur

 • Qq

 • Shumë bukur

 • Jeni te papar kshtu vazhdoni

 • Shikoni flokë e julit në minutën e 2

 • O juli shikoi pak floket

 • Hahhahahahhahaha

 • 👏👏👏👏😍

 • Bravo çuna

 • Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi

 • Bravo Mevli❤

 • Cuna varikarsa julit si falet

 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Super

 • O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha

 • 👏👏👏👏👏

 • Super keng

 • Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani

 • Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏

 • #50K

 • Super

 • ,.tvvfvv

 • Kot fare.

 • se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben

 • 🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

 • Gabime

 • ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ddsmfndnfm

 • Super

 • Yll te dy ju lumt goja

 • ♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰

 • Shume kenjg e bukur 😜😍😘

 • Bukur shum my shqipe 🇦🇱

 • Bravo juli mevli

 • Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️

 • Juli i kapet emocionet

 • Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom

 • MEVLI & JULI --- DASHNIA Kjo dashnia porsi zjarri Ah medet n'ty m'ka zon halli. Du me t'dashtë, por jo s'ta fali Bash për mu ka me t'marr malli..(4X) Para se ta dija per cfare po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire Kur shpresat kisha humbur Kur isha dorzuar Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duarleshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Kjo dashnia porsi zjarri a medet n ty mka zon halli du me t'dasht por jo s'ta fali bash per mu ka me t mar malli(2X) Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) E ty malli kur te mari Per dashnin qe ta fali djali Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X) Ndale o Izet Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)

 • So zjarr eshte vertet

 • Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft

 • 🥰🥰🥰🥰🥰

 • Ky juli do te behet si mr. Bin😂

 • Shum keng e bukur🥰🥰🥰

 • Dggeudugdugdudy7rfyemfituu7dhuhrr8rhuheuehicyhduhdugeif8ywfufy

 • Vini rripat o rrypaa

 • Je super ti mevlan te perqagoj. Dhe juli super faleminderit per muziken

 • Ju jeni ye fare

 • Kur do beni ndonje keng tjeter

 • Kjo ishte nje bombe tjeter e mevlanit per ledianen🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Hahaha o jul je shum gallat😂😂😂😂💖💖

 • ☝️

 • 💯

 • mevli shume bukur👑💖💖

 • 🇦🇲🚺👞

 • Fhgtujvhyyuy🤩

 • Juli dhe mevlani jane dyshja fantastike per te kenduar👍👍🥰

 • NaSn

 • Hdue e a e

 • Ne durres😐😐😐

 • - 2hsguiyvkjhuhiiihtbo89kbsio💏

 • Shumirjulbhmes

 • Mevlani je yll bote te dua shum 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😤😤😤❤❤❤❤💖❤💖😘😘😘😘😘😘😘