NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

Am 16 Apr 2021 veröffentlicht
Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

KOMMENTARE

 • 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💛💛💛💛🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩je djali shume i mire ke shume ze nojzi dhe kegen te gjitha i ke qare me lote te dua shume jame fanca jote e mire ne botse ☺☺☺☺☺

 • Nozizy mret

 • Pa e degjuar akoma i bera like 🔝 🔊 Noizy 🔥🔥🔥

 • HALLBANIAZ 👑

 • te ruajt zoti o noiz ti je mbret

 • Ti qit kot keng

 • Ken tar koti

 • Qishan nane

 • Kar

 • wys

 • Kalle Noizy

 • Bravo Noizy King Je

 • you are so super you are king of music you are the best

 • Pse rri nojzy vetem me kapuc ne ty kenget e ti

 • Super kenge pz👍🏻👍🏻

 • O babo se dy maipe kam

 • Jasht toksori

 • My cat now is a lion

 • Super

 • Hajde ku ti japi lajmet , ,, e ke myt dibra 🙏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏👏👏qar mtha baba vath e Bana,, rrespekt nga dibra

 • Ju ke qir ropt te gjithve o king 👑

 • Me kte kong vetm me kap e chota 😂😂😂😂😂😂

 • bra vo 🤘🖕💥🥵

 • Osho

 • Otr

 • 😄😄😄😄💯💯❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤NOIZY😄😄💯❤❤❤❤

 • 🕳🕳😄😄 🕳🕳🕳

 • 😺 🙆🙆🙆

 • 😅😅 😽😽😅😅😅

 • 😋😋✔✔✔

 • 😚😚 🔰🔰

 • 🇪🇪😝😝😝 😂😂

 • 😎😎😅 🇹🇹

 • 😛 😵 💕💕💕

 • 💔🗯🗯 🙏🙏

 • 😚😚😉😉😉🙍🙍🙍

 • OTR 👑

 • Gang Boy😎

 • 👍👍👍👍👍👍👍👊👊👊👊👊👊👊një këng që meriton më shumë Like nga çka marrë...Por nuk kuptoj pse kaq shumë Dislike?....Noizy 👏👏👏✌

 • Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21

 • SHQIPE🇦🇱🤧

 • Kot

 • otr noizy

 • #OTR noizy sko isthu je sum bravo

 • Super keng 👌👌👌👌

 • O c'a nona esht ky .. super ..akoma i reziston tregut .. 👌

 • Kta me venin tem shtyhen e me emrin tem ngjyhen Ule kryet e marrsho Jom King a kupto Ju Qi ropt shpulla gojes juve rrjesht njo ka njo

 • guci guci puci puci 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • 🔥

 • Noizy king Salam nga dibra madhe

 • 4,3 mln 🤯🤯🤯noizy king ❤❤❤❤❤

 • Otr nuk osh gup por osh vllazni

 • brv

 • Hey kush po e degjon tani ne 10 maj

  • E paske emrin si mami jem

  • Ku i kam shqiptarët e gjermanisë? ❤️🇦🇱🇩🇪

 • -9M/10

 • 👑Vec vazhdo ty kap hetshoda 👑

 • 🇦🇱Tirana

 • I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

  • ai momenti kur e ke harru noizyn per pak kohe por kurre nuk te zhgenjen dhe e degjon prape 500x ne dite... fire !

 • Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣

 • Kishte vëllag toka pa mbiu fara

 • Noizy=super hit🔥🔥

 • wow this is freestyle respsect from 🇸🇪

 • Grosha 🤣🤣

 • 😎

 • WOW!!BOOMMM!!

 • ❤️❤️❤️💋💞❤️❤️

 • SUPER LAL

 • Koul esht

 • Respect albenia 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩

 • ❤❤❤❤❤❤

 • ♡RESPEKTE NOYZI ♡OTR♡ PER JET ♡

 • OTR 👌👌🔥🔥

 • Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙

 • 😘😘😘🤩🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 😘😘😘

 • Durrsi

 • 💞💞💞💞🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱#OTR

 • Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌

  • Respekt from Bulgaria!!🇧🇬❤🇦🇱

 • Me i modhi nven i vetmi rreper qe ka bo .veshjet me emrin ilyrian .bravo

 • O mbret 👑👑👑👑 Ju nk jeni thjeshte fanca por kam lidhje me juu!🥰 Nonen mesdhetare por jam biri i dibranit ! 💪🏼 Ku eshte dibraaaa 👊🏻👊🏻👊🏻

 • 🖤🖤🖤🖤🖤👑👑👑👑

 • The king❤️

 • Rrespekte nga Brooklyn

 • oooooo

 • Cant wait for album💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥

 • 👑💯

 • Super konge perzotin respekte

 • 1.23 milion ndjeksa 9k komente wtf super fake reperi 9 vjecarve

  • @Makishti Makishti per cfar duhet te kem inat ? Sjam as kengetar Asgje thjesht rob Zoti.. ca ka per inat ktu PO them dicka fallco? Apo real?

  • @Username ; po ne 4 milion shikime mos kapi as 100k komente vk ia ben mu qe i blejne vk

  • Wtf nese robt sdun me komentu

 • Nojzy otr forever

 • Respect of 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 🇳🇴

 • 💧🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌠🌝

 • 🥇🥇🥇🥎💶💶💶

 • king king

 • 🥰🥰🥰💋👌

 • o nojz te rujt zoti familjen

 • me ket kong vetem hetshote

 • super kong respk nga lueto

 • Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥