Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes

Am 16 Okt 2020 veröffentlicht
fanlink.to/BylbyliTropojes
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

@Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

KOMMENTARE

 • DAVA masala za tvoj glas !!! 😍💋♥️

 • 👌👌

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪 shkijev ju hjek edhe deun ner kom ❤️

 • Disa thonë që shqipëria ësht e vogël, po mua pse më duket më e madhe se e gjith bota!!!🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Mishin ta rrenqeth kjo kenge 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺😥😥😥😥😥😥

 • Masallah !!!!

 • I love this Song my Albanian Brother...Greetings from Turkey... Respect...

 • Fenomen keta kengetare , lum shqyptaria qe u ka 💞❤️🇦🇱

 • Gjtihmone tropoja ka lind trima

 • Bossi Albanian forever ❤️❤️

 • Une jam prej Geghysenit te KRASNIQES pershendes te tan Tropojant Kudo neper Bote!

 • 🇦🇱

 • Turp per Dava Gjergjin me bere duet me nje isis myslimut si Gold qelbesira.🖕🏻

 • Aman mos ! Se na i hengret mutin o Gold isisi ! Megjithate ju vazhdoni se jeni mesuar duke ngrene mut shoellarqr! Robt ku ti kesh.🖕🏻

 • mashAllah ty trujt Allahu 🥰💜

 • Kosova asht kosova♥️💙

 • KREJT.SHIPNIJA.KA.BO.PER. KOSOVEN.BILE.PAK.MA.SHUM. SE.AMERIKA.SE.EUROPEN.NUK. PI.PERMENI.HIQ.SE.PER. EUROP.KEM.KAJ.LAJM.DURT.ME. KA.KREJT.POR.NUK.DUHET.ME. JA.HUP.POPULLIT.AMERIKAN. E.POLITIKS.AMERIKANE.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🌷❤🌷🇺🇸❤🇺🇸❤🇦🇱🌷🇦🇱❤🌷🇺🇸❤🙋‍♀️

 • HAJT..TROPOJ.HE. BUKUROSHE.JE.BUKUROSHE. QOSHEM..❤.QOSHE. RRNOFT.KOMBI.SHIPTAR. SE.ASHT.POPULL.TRIM.E. BUJAR.E.LIRI.DASHS.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌷🌷🌷❤❤❤❤❤🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️❤❤❤❤❤❤

 • ❤🇧🇦❤🇦🇱❤🇽🇰❤🇺🇸

 • Shume bukur suksese

 • Ropt ne pidh ai qe i ka bo dislike.... listen e dasmes juve qe e urreni veriun.....

 • T'don Shqipria🇦🇱 Gold 🦅🔥

 • me vjen keq per daven, qe i ka hyr ne valle me ket manipulatorin...

 • patriotizmi i ketij paloqi esht vetem leku, na shan disa bash ato qe i than ne sy kusht ky. pyetni qka ka ber per kosoven, per xhamijat.. hiq kurgje ska ber. vetem ka rjepur lekura

 • Super bashkëpunim bravo bravo🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • ju knoft zemraa se kto jan kang me plot kuptim e me ndej.gold respekt oer ty vlla qe kret trimave po ja thur kangen

 • Goja ju lumt e zemra ju kendoft

 • Njkk

 • O zot e kam degjuar 100 herë....kjo kengë është super

 • Dava unë dija se është nga Gojani Pukës.

 • Keng ce trrenqeth mishin sa her e nigjoi emocionohem,nfakt me tgjitha e goldit ,jan me tekste patriotike ce interretohen kac bukur nga goldi .ju lumt goja te dyve e ju kendoft zemra gjithmon

 • ju kenoft zemra jeni te mrekullushem

 • Tropoja jan ndoshta te varfer , po burra te vertet jan krenar me teopojen e gjith shqiptareve kudo qe jan

 • 😘😘

 • Gold AG Dhe Dava Gjergji Rugoves me Kosova Deçan Shqipertar 🇦🇱💛

 • Zemra ju kendofte Gjithcka bukur 😍Dava Gjergji ngelesh ikone fisnike e kenges shqiptare Shum suksese 👏🇦🇱🇽🇰

 • 🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

 • Lufta ka perfundu por krimi dhe hajnia po lulezon.

 • Jam Kuksian por Jam Njerz tmir fort Tropojant respekte

 • Bravo🇦🇱🇽🇰👌!

 • Ju knofte zemra sa bukur po e merrni jete e lumturi ne familjet e juja

 • I love you❤

 • That’s what you call a kenge per patriotism. Ju lumet goja te dyve

 • Me beni subscribe ju lutem

 • Super ju lumt goja lavdi Deshmorve 👏👏🥇🥇

 • Ec aty o bishshshshshshsh

 • Arjan agushi fjithmon kendosh , lum flamuri qe te ka vlla,ja ke lan vetit 🇦🇱🙏kshu bashkohen shqiptart. Gjithashtu ju gzoft zemra dava gjergjit ' nji kshillim shum kengetar po e hajn ne shpin tende kujdes ne shkup kem lindur dhe do vdesim 🤝

 • COk

 • Shum kenge e bukur 😘😘🇽🇰🇦🇱

 • Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪

 • Ty mor djal të këndo shpirti për Shqipri e Kosov je një patriot i pa shoq zoti të rujt ty dhe familjen 🙏🤗

 • Zemra u kendoft !

  • 👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬

 • Nr 1 😍😍

 • Ju lumte ai ze ...RESPEKTE...LE ta mare vesh e gjithe bota cdo te thote SHQIPERI .

 • Nga Tropoja ne Berish Vjen nje keng Lirije Vjen nga Zemra Shqiperis Nene Vjen rreze Lirije..

 • Bravo muzik e qellume 😍😍😍👏👏👏👏👏

 • 2 💫💫Te 🇦🇱 !

 • Ferizaji🇦🇱 të dërgon të fala 💌 oj Tropoja trime🦅💥.

 • Superrrrrrrrrrrrrrrrtt dy ⭐⭐

 • Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪

 • TROPOJA KA QENE DHE DO TE JET KRENARIA E SHQIPERIS 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏

 • 😘😘😘😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .

 • 👌👌👌

 • Arjan a bon me dit kur vjen ne deqan se tanaheret kom pas qef met taku

 • Veç sali berisha ishte nkem me serbin e jo me Kosoven

 • 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬

  • Princ6666

  • 🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤴🤝🤝🤝🤴🤴🤝🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴

 • Hallat te koft se ti je 1 edhe gjithmon ke me mbet ne heroj me kengen qe ke 👍👍

 • RESPEKT TE PA FUNT PER TY O VLLA GOLD AG PER 🇦🇱PATRIOTIZMIN🇦🇱 QE KE

 • 🤝👍👌🏼🙏

 • Gold ag in milliyetçi arnavut duygularıyla prim kastığını düşünüyorum. İzlediğim klipleri beni böyle bir düşünceye itti yanlış olduğunu düşünen varsa bilgilendirebilir.

 • Tropoja zemra e kosoves 🔥🔥

 • Trradhtaret e Kombit Shqiptar me Dislike . Po ku ka sikur Zemra e Shqiptarise Tropoja Legjendare. Lavdi UCK

 • Si gjithemone Znj Dava Gjergji e pa pame RESPEKTE per ju e pa arritshme...

 • Love from America 🙏💖

 • Golld Qenef Turceli Magjypi ,mohoj Shqiptarizmin per fene .Ti dote mbetesh padhaporta e flliqur per shqiptaret.Merr caklat dhe kput qafen dhe shko Talliban, se semeriton te jetosh ne Kisove.

 • E dua Kosoven e Shqiperin jam n gjendje pa fine dyshimi me dhane jeten per kto troje, por ti o Gold ag je interesgji per pare pi perdorshe krejt metodat edhe ne kete rast me ate kallash t drunit ,kurr sti ngoj kanget tua.

 • O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .

 • Brravo vlla kjo keng i shkon fatmir haklajt dhe trropojanve qe ben luft per kosoven

 • Si doni me pa kangen ë Re t'Goldit hajdeni në Kanalin tem zyrtar Gzim Rexhepi edhe degjoheni para se me dal 🇦🇱❤ Ju dua shum fansat ë Gold AG's! 😍😘❤

 • ✊✊✊🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✊✊✊

 • goldo ag ❤ 🇦🇱

 • DAVA GJERGJI ikona e muzikes gege . emer i gdhendur perfekt ne memorien e shqiptareve anembane . resp.

  • Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • MÜZİK GÜZEL BRAVO KOSOVA

 • #LAVDI Bylbyl Breçani.

 • Shuuuuum shum bukur te lumt dava por dhe kti ku ka knua me ty ini yjet e kombit ..zemrat e shqipes..ma bukur nuk ka kashkon ...❤👌😇

 • Kenga shqipe ta vlon gjakun 👍👏

 • Myte

 • Shume kenge e bukur, respekt per te dy kengetaret tane te dashur qe na dhurojne dhe na bejne krenare duke u kenduar trimave

 • Kshtu ekemi pas adet ne shqipteret brez pas brezi

 • Si gjithmone the best.👌👌👌👌☝️

 • Respekt gold je ylli shqiptaris Respekt 👍👍

 • Na bo naj kong per matianet,burrelin.

 • 😚🥰💎

 • ✌💎

 • ,

 • Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Sa bukur.ju lumte goja o yje.👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Zoti i rujt te gjithe shqiptart.

 • Ju LUMT goja RRESPEKT

 • Flm gold qe ke respektu zonjen Dava gjergji ajo eshte e zonje e madhe respect per te dy zoti e bekoft kombin shqiptar