Motrat Mustafa - Malli i nanes

Am 30 Apr 2021 veröffentlicht
Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Motrat Mustafa on…
FB: smarturl.it/MotratMustafaFB
IG: smarturl.it/MotratMustafaIG
Subscribe: smarturl.it/MotratMustafaSub

© & ℗ Motrat Mustafa & Onair Media. All Rights Reserved

KOMMENTARE

 • 😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

 • 😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

 • Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽

 • Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏

 • 😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

 • Ist das Albanische Musik? Hört sich auf jeden fall gut an.

  • 😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

 • Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻

 • Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

 • Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲

 • Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli

 • 💗💗

 • Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit eju besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi

 • Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️

 • Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.

 • Warum ist das in den deutschen trends 😂❤

 • 👌🏻

  • O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

 • O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  • O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

 • Niher per nihere tekst ma te.mir per neve qe jem.ne gurbet ska Kendu hala kerkush shum e mir .😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

  • Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

 • 😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

 • Ju lumut inshallah gjithmon knaqi me prinder se na te gyrbetit kurr su nginem familje 😥

 • 😥😥

 • O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  • Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

 • Ju. Knoft zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️

 • 😪😪😪🤤

 • Oh mama jem! 😣

 • Uh Zemra pom dhem qe prej Veres sjam kak te Nana ime Mezi spo pres me shku Veres e me.Perqafue Allahu nah rujt Prind Tan ! 🤲🤲

 • A tka lodh pleqnia

 • Keni te drejt na ndau ky gurbet i mallkuar nga motrat dhe vellezerit tane😢😢😢😢😢

 • O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

 • 🙏😭😭O Zot kush munet me ni PA 😭O Zoti ju rujt o shpirta 🙏Bab e Nan 😭😭

  • Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije.

 • Zemra Ju kendoft gjithmone 💖🥰😍😢

 • Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

 • Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

 • ooòo bre po shum kang prekse pipihhhh😥😥😥😥

 • 😘😇😘😘😘

 • Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

 • Nënat e grata i kena mërzit në kit Gubert 😢I falt jet Allahu të dyjave dhe shendet në Famlije 🤗🤲

 • Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

 • Jeni shum të mira me at za të amel na e kënaqni zemrenzoti ju rujt jeni si yjet lart në qell që ndriçoni

 • Ah Nan,Nan

 • 😍😍

 • Jeni te mrekullueshme zoti ju bekoft🤲

  • Ooo bre me ka mar Malli gjdo fjal pom vret 😭😰

 • Barvo Kosova❤❤❤

 • Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije arifi.

 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • O te pa zevenzushme jeni Motrat Mustafa⭐⭐🇦🇱

 • Ju knoft zemra

 • Nana zemren ta kall

 • Evladin e zemres tone gurbetit me ja fal ... Respket per gjith nènat tona Nuk ka n botè as ni dashni si Dashnija nan e bijè kong shum e bukur

 • مشاء الله عليكم تحياتي من الوطن العربي

  • Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von

 • ))

 • 😥😥♥️

 • O zot sa me mungon familja ime🇦🇱🇱🇷

 • Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

 • ❤❤😥

 • Ooo bre me ka mar Malli. Gjdo fjal pom vret 😭😰

 • me mungon shum nana❤ ime😥

  • Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲

 • O zot sa u pikllova kur e niva ket kang 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🏻

 • Bizness edhe marketing... Krejt njejt jan

 • Zoti ju ruajt kenge shume e qellume, prandaj nënës smund ti dalim hakut edhe ne shpind ta mbajme❤

 • Ganz schlimm, dieser Jammersong!👎

  • Wen du nicht verstehst bitte nicht kommentieren ok...wen für dich ein jammersong ist für uns ist ein hit...geh und hör die deutsche volksmusik...das ist für dich...danke..wen du den text verstehen würdest hättest ein andere meinung..bye

 • Ju lumt 👏👏jeni💫💫

 • Zoti jav rujt Nana ata Qe i kan un jam Kan shum e re Kur me ka Humbur Nana Po Sod Hala era e saj me mungon Edhe Pse Qe 15 vjet Se kam afer i ban nipat mesat Nana Si Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von

 • .ca kenge amn moj motra na mallengjyt me ket keng ehhh nenat qofshin me jet gjat gjith nanant shqipetare sa me mungon mami ime larg ket gurbet erdh nje jet e veshtir

 • jeni shum te mira dhe te dhjeshta si gengtare bravo zoti ju rujt⭐⭐🙏🙏

 • Ne tela te zemers me kan prek me ket keng.....ah moj nane ...pa tpas Ty afer esht SHum e ran .....tash 7 vjet nane ne gyrbet eren pa ta ni....jam oj nan sikure pa du sy...tu prit moj nane pritja u be zjarr ne zemren Time....te dua shume mami

 • Lum nana qejuka naknaqt shpirtin zoti judhaft tembaren krejt jeten ozoti jurujt bre shum mir po kendoni

 • Ni geng e dhimsur 😰😰

 • 😥😥😥😥😥😥🙏🙏👩‍👧

 • O sa her e ndegjoj ket keng endegjoj me lot ne sy po shum edhimshme per nanat shqiptare e ju motrat mustafa ju lumt goja qe me shum vokal i kendoni nanav keni za bilbili.

 • Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲

 • E lum nana qe ju ka o na keni semu me ket kangen

 • AIIah 🤲🏻😍🤲🏻

 • Ju lumt nje kag ne shum vler🕋🕋💒💒💒❤️❤️❤️💙💙

 • 😢😢😢😢😢😢

 • Evertet qysh ekeni kendu kengen asht Gyrbeti asht shumm iftoft jam qe 21 vite po nuk jam adaptu ne gurbert familja me mungon shumm 😞tekish tegjitha ne gurbet Po atmosferen e kosoves nuk eki kurr respet motrat Mustafa kendoni me zemer 👌

  • 💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • O zot e keni nje zë te veqant zoti ju dhasht shendet e kendofshi gjith jeten, kenga e mrekullushme NANA❤😘😘

  • 💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Love from India

  • 💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Ajo era mir e Nanes zemren me ta knaq sa shum jem merzit qe dy vjet se kam pa ishalla sivjet bohet mir e shkojm.

  • 💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • 😭😭😭💔💔💔⭐⭐👏👏👌👌

  • 💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • i love it. pls more

  • 💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

  • true

  • yeah me too

 • Sabukr

  • 💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Wurde das in einem Laufhaus gedreht?

  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Ju dyja nuk ja vleni 👎👎👎kumrija e mir shkurta e mir lulja e mir elhamja e mir edhe dy te tjerat jeni te mrekullueshme nuk mirren me thashe ti sahijde dhe safete ju pisa 👎👎👎👎

  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • A qetash po kopjoni shyhreten a mos ja keni vedh kengen shyhreten tu shty me njera tjetren jeni bo kengetaret xhelozija u mbyti turp sahides bashke me safeten

 • Me ndegju ket këng pa fillu me qajt nuk po munden .Ju lumt 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Woher kommen die zwei?? Wunderbare Musik zum Träumen ❤️❤️❤️Klasse Video ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • @Julia Wirth Die sind 2 schwestern und kommen aus Kosovo..die sind sehr berühmt...schwester Mustafa...es ist ein traurige lied..respekt

  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • ju lumt motrat mustafa jeni yll na eknacet zemrat dhe naj coni mallin me ikujtu nanat rofshi paci jet te gjat bilibilat e mushtishtit 🤲😘😘

  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Which language

  • Albanian

  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Schrecklich dieses gejaule

  • @Arben Krasniqi na zum glück verdiene ich meinen Lebensunterhalt als professioneller musiker du lurch 😂

  • @Leon Stiller Drums es ist kein gehäule ok...finde ein deutsche sänger die so toll singen kann, 2 stimmen..0 ahnung von musik sorry

  • @Arben Krasniqi nö

  • Wen du die sprache und den text nicht verstehst bitte🤫🤫🤫

  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • hallall jukoft me qet kong kapak ikini ndu ju lumt motra mustafa

  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Mat mirat ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Çfarë gjuhe është kjo? Se Shqip e pastër nga Shqipëria nuk është.

  • @Konrad B po mbasi jeni kaq ekspert tregoni si flitet ne kosove...kur nuk e din historin e nje populli nuk duhet te komentosh..se kenga kendohet ne gjuhen e paster shqipe dhe ne kenge ska dialekt fare..ket kenge e ndegjojn ne kosove shqipri,maqedoni e veriut nje pjes te malit te zi preshev medvegj bujanov gjithkund ku flitet shqip dhe ku valon flamuri kuq e zi.

  • @Arben Krasniqi gjuha nuk i bën njerzit njësojë. Gjermanët edhe austriakët flasin gjermanisht por nuk jan nji popull. Kshu është edhe në shqiptarët edhe kosovarët.

  • @Konrad B kush po ju thote ,ne jemi nje kombe flasim nje gjuhe dhe kemi nje kulture por na ndan kufiri..nga jeni ju ?a ban me dite cfare gjuhe flitet ne kosove sipas jush,,nga i keni kto info..informohumi me mire para se te jepni nje koment faleminderit

  • @Arben Krasniqi domethënë është kosovarshe, jo shqip. Kosova nuk ka mo lidhje me kulturën e Shqipërisë.

  • @Konrad B esht shqip me se e paster nga kosova...

 • Keiner kann mir erzählen dass das gut ist

  • @Arben Krasniqi worum gehts denn da?

  • Wen du die sprache verstehen würdest hättest du ein andere meinung..es ist seeeeehr gut

  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Zor boll me u da prej nanes po jeta e till ju lumt lang e cillume

  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Zor boll me u nda prej nanes po jeta e till po duhet me u pajtu shum kang e qillume zu lumt