Gold AG

Gold AG Gold AG

 • 100
 • 311
Kanali i vetëm zyrtar i Gold AG i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Gold AG, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:
Connect with Gold AG:
facebook.com/GoldAG.Legend
instagram.com/arianagushi1986
ONIMA:
[email protected]
© 2018 Gold AG. All Rights Reserved

Video

3:53Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
0:39GOLD AG - LOKAJ PLAST
GOLD AG - LOKAJ PLASTAufrufe 157 Tsd.Vor 16 Tage
4:06Gold AG - Sofra e nanës
Gold AG - Sofra e nanësAufrufe 1,7 Mio.Vor Monat
3:26Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina
Gold AG ft Albina Kelmendi - PrishtinaAufrufe 6 Mio.Vor 4 Monate
3:19Gold AG ft Hysni Klinaku - Jam Anamorava
Gold AG ft Hysni Klinaku - Jam AnamoravaAufrufe 708 Tsd.Vor 5 Monate
4:28Gold AG - Shkronjat e arta
Gold AG - Shkronjat e artaAufrufe 2 Mio.Vor 6 Monate
2:57Gold AG - Epopeja e UÇK-së
Gold AG - Epopeja e UÇK-sëAufrufe 1,2 Mio.Vor 7 Monate
3:39Gold AG - Sokoli
Gold AG - SokoliAufrufe 4 Mio.Vor 8 Monate
4:46Gold AG - Heroinat
Gold AG - HeroinatAufrufe 668 Tsd.Vor 9 Monate
4:14Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari
Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem JashariAufrufe 4,6 Mio.Vor 10 Monate
3:40Gold AG - Tetova e Dardana
Gold AG - Tetova e DardanaAufrufe 2,1 Mio.Vor year
3:20Gold AG - Letra e babes (Official Video)
3:00Gold AG - Mire se t'gjeta moj Kosove
Gold AG - Mire se t'gjeta moj KosoveAufrufe 1,9 Mio.Vor year
3:34Gold AG ft Ymer Bajrami - Zani i Koshares
3:28Gold AG - Suhareka
Gold AG - SuharekaAufrufe 3,5 Mio.Vor year
3:26Gold AG - History
Gold AG - HistoryAufrufe 1,2 Mio.Vor 2 years
4:07GOLD AG - Falja e Gjakut (Official Video)
4:40Gold AG ne dasem suprize dhe emocion i madh
3:47Gold AG ft. Dani - Ma e mira (Official Video)
3:30Gold AG - KILI MILI (Official Video)
Gold AG - KILI MILI (Official Video)Aufrufe 1,1 Mio.Vor 2 years
3:22Gold AG - Omelsina (Official Video)
Gold AG - Omelsina (Official Video)Aufrufe 2,2 Mio.Vor 3 years
5:10Gold Ag - Potpuri (Official Video)
Gold Ag - Potpuri (Official Video)Aufrufe 21 Tsd.Vor 3 years
4:11Gold AG - Nuk vdes (Official Video)
Gold AG - Nuk vdes (Official Video)Aufrufe 143 Tsd.Vor 3 years
4:44Gold AG - Malli (Official Video)
Gold AG - Malli (Official Video)Aufrufe 99 Tsd.Vor 3 years
2:41Gold Ag - Thërret Prizreni mori Shkodër
3:42Gold AG - Kenga e Besim Ndreces (LIVE)
Gold AG - Kenga e Besim Ndreces (LIVE)Aufrufe 62 Tsd.Vor 3 years
3:28Gold AG - Po vi nga Gurbeti (Official Video)
1:04Gold AG - Koncert Insomnia - Dhjetor 2016
4:10Gold AG - BABE (Official Video)
Gold AG - BABE (Official Video)Aufrufe 4,5 Mio.Vor 3 years
3:09Gold AG - N'Deti (Official Video)
Gold AG - N'Deti (Official Video)Aufrufe 10 Mio.Vor 4 years
2:54Gold AG - Ëndërr dëshmori
Gold AG - Ëndërr dëshmoriAufrufe 417 Tsd.Vor 4 years
3:16Gold AG ft Duli - Pa namaz (Official Video)
3:51Gold AG - Pa Hile (Official Video)
Gold AG - Pa Hile (Official Video)Aufrufe 4,1 Mio.Vor 4 years
3:38Gold AG - Trim Jezerci (Official Video)
Gold AG - Trim Jezerci (Official Video)Aufrufe 990 Tsd.Vor 4 years
4:31Gold AG ft. Duda - Hajde (Official Video)
3:15Gold AG - DRENICA (Official Video)
Gold AG - DRENICA (Official Video)Aufrufe 164 Tsd.Vor 4 years
8:01Gold AG - SHQIPTAR (Official Video)
Gold AG - SHQIPTAR (Official Video)Aufrufe 4,3 Mio.Vor 4 years
4:15Gold AG - Bota kalimtare (Official Video)
1:11Gold AG - Drawing (Official Video)
Gold AG - Drawing (Official Video)Aufrufe 33 Tsd.Vor 4 years
2:40Gold AG - Beg Riza (Berlin)
Gold AG - Beg Riza (Berlin)Aufrufe 207 Tsd.Vor 4 years
3:22Gold AG - Une
Gold AG - UneAufrufe 101 Tsd.Vor 4 years
3:44Gold AG - Lotët e djalit
Gold AG - Lotët e djalitAufrufe 124 Tsd.Vor 4 years
3:22Gold AG ft Nora Muqaj - Mendoj
Gold AG ft Nora Muqaj - MendojAufrufe 83 Tsd.Vor 4 years
3:01Gold AG ft. Nora Mucaj - Me ty
Gold AG ft. Nora Mucaj - Me tyAufrufe 189 Tsd.Vor 4 years
3:23Gold AG - Luani Luginës
Gold AG - Luani LuginësAufrufe 562 Tsd.Vor 5 years
0:43GOLD AG - MAD BAT ENERGY DRINK
GOLD AG - MAD BAT ENERGY DRINKAufrufe 78 Tsd.Vor 5 years
3:30Gold AG - Ne lufte ne liri
Gold AG - Ne lufte ne liriAufrufe 140 Tsd.Vor 6 years
3:21Gold AG - Aga i Lugines
Gold AG - Aga i LuginesAufrufe 122 Tsd.Vor 6 years
3:52Gold AG - Nguce Ananin
Gold AG - Nguce AnaninAufrufe 144 Tsd.Vor 6 years
4:11Gold AG - Hoxha i Drenices
Gold AG - Hoxha i DrenicesAufrufe 234 Tsd.Vor 6 years
4:18Gold Ag - Kosova
Gold Ag - KosovaAufrufe 1,6 Mio.Vor 6 years
3:40Gold AG - Ma i Qarti
Gold AG - Ma i QartiAufrufe 251 Tsd.Vor 6 years
4:07Gold Ag & Ferki Shala - Te Perulem Ty
Gold Ag & Ferki Shala - Te Perulem TyAufrufe 230 Tsd.Vor 6 years
3:15Gold Ag - Shkupi
Gold Ag - ShkupiAufrufe 3,1 Mio.Vor 6 years
12:01Ramiz Agushi - Kanga e Gjyshit (Official Song)
0:41Gold AG - GLLAREVA (REKLAMA) 2014
Gold AG - GLLAREVA (REKLAMA) 2014Aufrufe 85 Tsd.Vor 6 years
3:28Gold Ag - I MOQMI (Official Video)
Gold Ag - I MOQMI (Official Video)Aufrufe 1,3 Mio.Vor 7 years
3:48Gold AG - Dhembje e Dashni (Official Video HD)

KOMMENTARE

 • Ktu 2020 bile pak Para vitit t ri

 • N prishtin jemi pa n prishtin jemi nda fshehtesin veq na e dina un e tii edhe prishtinaaa🤙

 • Si gjithemone Znj Dava Gjergji e pa pame RESPEKTE per ju e pa arritshme...

 • Love from America 🙏💖

 • Golld Qenef Turceli Magjypi ,mohoj Shqiptarizmin per fene .Ti dote mbetesh padhaporta e flliqur per shqiptaret.Merr caklat dhe kput qafen dhe shko Talliban, se semeriton te jetosh ne Kisove.

 • E dua Kosoven e Shqiperin jam n gjendje pa fine dyshimi me dhane jeten per kto troje, por ti o Gold ag je interesgji per pare pi perdorshe krejt metodat edhe ne kete rast me ate kallash t drunit ,kurr sti ngoj kanget tua.

 • 2020??

 • O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .

 • 🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

 • Ko te kaze ko te laze srbija je mala

 • Srbija

 • Brravo vlla kjo keng i shkon fatmir haklajt dhe trropojanve qe ben luft per kosoven

 • Si doni me pa kangen ë Re t'Goldit hajdeni në Kanalin tem zyrtar Gzim Rexhepi edhe degjoheni para se me dal 🇦🇱❤ Ju dua shum fansat ë Gold AG's! 😍😘❤

 • ✊✊✊🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✊✊✊

 • goldo ag ❤ 🇦🇱

 • DAVA GJERGJI ikona e muzikes gege . emer i gdhendur perfekt ne memorien e shqiptareve anembane . resp.

  • Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 🙏🇽🇰❤🇦🇱🙏

 • MÜZİK GÜZEL BRAVO KOSOVA

 • 😢😢😢😢

 • #LAVDI Bylbyl Breçani.

 • O zot qfare kang e mir bravo gold ag Rrnofsh 100 vjet

 • Shuuuuum shum bukur te lumt dava por dhe kti ku ka knua me ty ini yjet e kombit ..zemrat e shqipes..ma bukur nuk ka kashkon ...❤👌😇

 • 2020 i qart je Gold

 • Kenga shqipe ta vlon gjakun 👍👏

 • 2020

 • Jam fanc I flakt gold ag kjo muzik o super

 • Myte

 • ❤❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘💗💗💗💗💗💗💗💗💖💖💖💖💖💕💕💕💕💘💘💘💘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪💪💪💪💪

 • Shume kenge e bukur, respekt per te dy kengetaret tane te dashur qe na dhurojne dhe na bejne krenare duke u kenduar trimave

 • Kshtu ekemi pas adet ne shqipteret brez pas brezi

 • Si gjithmone the best.👌👌👌👌☝️

 • Rastesisht e pash kete kenge ne youtube ,,gold ag e kam degjuar por si zeri i Albines kaq te embel dhe vajz te thjesht skisha degjuar ndonjeher bravoooooo😍😍😍😍vajz e bukur e embel dhe me vokal kaq te bukur ,,,,fantastike je moj vajze 😍😍😍😍

 • Respekt gold je ylli shqiptaris Respekt 👍👍

 • Kosova ka nevoj me pas qesi djem po bile inspirim me te pas jo tekste banale e degjenerim.

 • Кгурҵирурцмыеу

 • Na bo naj kong per matianet,burrelin.

 • ❤️❤️❤️❤️❤️

 • 👌👌🤩

 • Bravo vlla super music 🛩

 • Te knoft zemra mir djal hallall qumshti nanes

 • 😚🥰💎

 • ✌💎

 • ,

 • Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Bravo nga kreshnik lipaj prej istogut UCK

 • 👍❤

 • Sa bukur.ju lumte goja o yje.👏👏👏👏👏👏👏👏

 • I really love this song,you are awesom people,you are our brothers..same blood,same culture,we are Illyrians like you,maybe you saw me on TIK TOK I am a guy with Albanian eagle on my chest,greetings from Croatia🇭🇷 God bless you all🇦🇱🇭🇷🇽🇰☪️✝️

 • Po të lutem shumë O i Madhi Zot Ma Ruj nanën time Se shum ka derdhur lot 😥😥😭

 • 🇦🇱

 • Te lumt Gold AG shum kang e bukur suksese 👌👏👏

 • Bravoo Gold AG te lumt goja 🔥👏👏

 • Hallall tkoft bravo Gold AG 🔥❤👏👏👏🇽🇰🇦🇱

 • Nuk ka me Goldin ☝️☝️

 • This series additional children should xndj tajitghkie wedge have to did dude dude you'd dude. Dude systems sustainable xndj z.dud

 • Zoti i rujt te gjithe shqiptart.

 • Ju LUMT goja RRESPEKT

 • Flm gold qe ke respektu zonjen Dava gjergji ajo eshte e zonje e madhe respect per te dy zoti e bekoft kombin shqiptar

 • Ruju o slave ta qi pre ardhjen te lumt o trim Gold AG number 1 je 💪💪🇦🇱🇦🇱

 • Fuck turqia love albania

 • Pershendetje Speciale per Tropojen Malsin e gjakoves

 • 2020 🖤

 • O Arijan burri hallall te qoft po qysh i paske thur kto fjal taman per neve gurbetqarve gjithmon drite e diell paq ne familjen tande lum kush i ka prind 🇽🇰🇩🇪

 • Shum e bukur kenga Bravo👏

 • 🇦🇱❤❤❤

 • Ja ke qellu me tekst flm i nderuar respekt 👌🙏🙏🙏🙏

 • Superrrrrrrrrr

 • Banju bashke o trima urime ciftit shume bukur

 • Goldi si gjithmon👍

 • O gold aga mir ike vnu flokt edhe ti ne turki bravo

 • shabsnçela

 • This is Islamism or Albanism? Because have orthodox Albanians also?

 • Ju kendoft zemra

 • This is the best

 • Nji KOMB 🇦🇱 🇽🇰 Nji GJAK

 • King gold ag🏅🥇🔥👑💪

 • bac u kry

 • Respekt per te dyt këngëtart jeni te Mrekullushem 👏👏👏👏👏👏

 • ✌️🔥🔥🔥🔥🔥✌️

 • Ty të qofët hallall gjir i nanës.Të këndofët zemra gjithë jetën