BINI DIEZ

BINI DIEZ BINI DIEZ

 • 30
 • 34 Mio.
Kanali i vetëm zyrtar i DIEZ MUSIC i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë DIEZ, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:

ONIMA:
[email protected]

© 2020 ONIMA. All rights reserved

Video

3:05Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )
Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )Aufrufe 3,3 Mio.Vor 7 Tage
4:13Donjeta ft. Bini DIEZ - Mos fol keq
Donjeta ft. Bini DIEZ - Mos fol keqAufrufe 586 Tsd.Vor 3 Monate
2:25Anton Kadishani - Mashup
Anton Kadishani - MashupAufrufe 26 Tsd.Vor 3 Monate
3:14FUEGO - SMUNA MU ANKU (Prodby.Bini Diez)
FUEGO - SMUNA MU ANKU (Prodby.Bini Diez)Aufrufe 121 Tsd.Vor 3 Monate
3:40Albatrit Muqiqi - Mashup n'Diez
Albatrit Muqiqi - Mashup n'DiezAufrufe 92 Tsd.Vor 3 Monate
2:57EZO \u0026 ADRI - Mashup 2 n'DIEZ
EZO \u0026 ADRI - Mashup 2 n'DIEZAufrufe 174 Tsd.Vor 3 Monate
4:31DONJETA MORINA - Mashup n'DIEZ
DONJETA MORINA - Mashup n'DIEZAufrufe 1 Mio.Vor 3 Monate
2:23EZO - Tkom Dasht
EZO - Tkom DashtAufrufe 122 Tsd.Vor 4 Monate
3:05ILIRIANA - Mashup n'DIEZ
ILIRIANA - Mashup n'DIEZAufrufe 308 Tsd.Vor 4 Monate
2:22Ard Gashi ( Mashup n'Diez )
Ard Gashi ( Mashup n'Diez )Aufrufe 33 Tsd.Vor 4 Monate
2:55ADRI \u0026 EZO - Gabimisht ( Cover n'Diez )
2:42Donjeta Morina - Mke thy ( Prod.Bini Diez )
2:37DONJETA MORINA - RRENA ( Prod.by Bini Diez )
3:44Nadi - Xhelozia ( Official Video )
Nadi - Xhelozia ( Official Video )Aufrufe 42 Tsd.Vor 8 Monate
3:20ADRI - A ke shpirt ( prod by . Bini Diez )
ADRI - A ke shpirt ( prod by . Bini Diez )Aufrufe 39 Tsd.Vor 10 Monate
2:28Adri - Nje mije her ( Prod by-Bini Diez )
Adri - Nje mije her ( Prod by-Bini Diez )Aufrufe 13 Tsd.Vor 11 Monate
2:46Joni - PAPA ( prod.by -Bini Diez)
Joni - PAPA ( prod.by -Bini Diez)Aufrufe 280 Tsd.Vor 11 Monate
2:49Diellza ft Skerdi - Shpirt Zi
Diellza ft Skerdi - Shpirt ZiAufrufe 609 Tsd.Vor year
2:17Valeza Zogaj - Fale (Official Video )

KOMMENTARE

 • Luftuan trimat e shkret skenderbeu e shum te tj, qe te dalin sot bythjashte keto.pu pu pu kjo eshte semundje e ndyr jo korona

 • A po mendoni edhe ju si une qe Melisa i perngjan Jessica Alba's ??

 • ❌👂

 • qajo qika i paska hollankat e shkoqme

 • 🤮🤮🤮🤮

 • ❤️

 • 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 • Shum bukur melisa yll je 🥰🥰🥰🥰🤍

 • 69K like lol.

 • Melisa me me mira ta honksha zemren

 • Behen.lloj e soj kengetar pa pik.lidhje ngatroni karin.me dollarin ju qifsha ropt

 • ❤️❤️❤️🌺🌺🌺🌺

 • Shkoni mor kara..nshqipni edhe thiu me marr mikrofon bahet kangtar

 • ik moj kare mutit tqifsha at fisin

 • Kjo kenga duhet mbajt per vetmbrojtje 🤣🤣🤣

 • Ti po me bullison😂😂👏👿

 • Pz dhe un nderrova vidio sa dole ti o melis🤣🤣pash zotin shum keq

 • I love you Melisa ♥︎♥︎♡︎

 • sooo beautiful girl!!!

 • 3 minuta keng 12 fjal ka then left the chat

 • Po kari Po

 • mesazhi i konges seni seni seni veni veni osht vec per ty

 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • je me e mira melis

 • Ma e mira je te dua shume Melisa kenge shume bukur sukesese

 • Mel to opp the most of ollmnbmmmlppp

 • Melisa ♥️♥️💋🥰🥰🥰😍

 • Shume e keqe muzika eshte melisa! Dhe ti je shume e keqe!....🤐💩😡

  • @GENTA DOBRAJ asht e keqe dhe ban pordh kuptoje

  • e keqe ene ban pordh sikur ka kap qiellin me dor

 • shesum viewsa me kill

 • Kjo eshte antonela

 • 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

 • Superrrrrrrr bravoooo😘😘😍😍😙😙😚😍😍😍😙😙😘😘😍😘😘😍😍😙😙😚😘😘❤❤❤❤❤❤💘💘💘💕💕💕💕💕💖💖💗💗💗💗💝💝💞💞💞💟💟💟💟💟💟💟❣❣💟💟❣💗💗💖💖💞💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💗💗❣❣❣💕💕💕💕💓💓💓💓💗💗💕💕💕❣💞💞💖💖💖💖

 • Hanksh mutin💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

 • Wow Melissa ♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟

 • Me plq shum kjo keng dhe kjo vajz po sme plq klipi😕😂❤❤❤👊🌟

 • Kjo per mjeksi!!!Booo skan cjapin me femrat si kjo e ja cdel.

 • 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍

 • bravo

 • 😘😘😘😘

 • Love love so much and MELISSA TE DUA SHUM SHUM MELISSA

 • ♥️

 • Ja more frymen zogut😂

 • Uau te lumte melisa

 • Kujt ja ke detiku këtë këngë

 • Unë erdha per komentet por perfundova duke kontrolluar dhe komentet e komenteve 😂😂😂😂😂😂

 • melisa te falenderoj shume per kengen eshte shume e bukur

 • Vënin vënin ëmrin ëmrin vtm kto ke kendu🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Tjeteren here deshu krejt mos maj tesh vesh hiq ma Nanen ty

 • sa here e keni kthy tek 0:51 per te pare.............. hahahhahah

 • dhe corapet ka te grisura kjo le te tjerat

 • Shum e bukur me kenaqe

 • Ma teksttt palidhjeee😂😂😂😂phaaaaa

 • LIKE NESE STE PELQEN FAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 • Isha duke degjuar kete kenge, vjen macja me ben mutin mu te kembet 😠

 • A je ti pagjupe apo qka? 🤣🤣🤣🤣

 • I love albanian language 🇦🇱❤🇭🇷

 • Puthe Fatjonin ne buz😘💋❤

 • Nfa Meisila❤❤❤❤💋💋per Melisen

 • Uaaauuu o zot❤❤❤😮😮

 • Breket e melises left the cat .jan gris 🤭

 • Ti je e vetmja qe e urren fationin por fationit nuk i intereson fare🥰

 • meli je ma e mir se ana fatjoni duhet mu kthy te ti prap

 • QUEEN

 • melisa

 • Qr qar kenga me kot qe kam nigju

 • Kjo Keng shkon per Mevlanin....

 • Ik mej shko blej tesha

 • Nje arsyeje ma shumë pse s'na pranon EUROPA 🤝 thank you for nothing 🤙🏼

 • Kang ma jerme ske ku gje shko vesh naj pal pantallona.Po nuk pate ti bi un🥱😂✌

 • ♥️♥️♥️

 • Hajd se ksaj her i shkoi shum klikime ksaj vec e degjojn njrz nga kureshtja po n kengen e rralles as 1m zdi shkoj

 • Edhe getat ti kishe kontrollu tpakten😂🙉

 • Ca esht kjo keng vec senin venin ke thon😂😂

 • Thuaj bores qe te nderosh vendin😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😁😁😁😁Te du shumë❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Je yll fare💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

 • U cmend Melisa

 • Shum bukur 💔💔💔💔

 • 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

 • Kjo melisa me ket keng i ngrin tvdekmit nga varri i tremb 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Se dija qe kishte talent per muzike

 • Auto tune enters the chat